cínovanie - galvanické cínovanie kovovPonúkame matné cínovanie, ktoré nájde využitie najmä v elektrotechnickom priemysle. Hlavným prínosom je vytvorenie elektricky čistej, vodivej vrstvy na povrchu kovového prvku, ktorá je následne využitá na mäkké spájkovanie s iným vodičom. V tomto prípade je antikorózna odolnosť sekundárnym prínosom.

Jednou z výhodou cínu, na ktorú sa zabúda je taktiež jeho výborná húževnatosť, vďaka ktorej je možné náročné tvarovanie pokovovaných produktov bez narušenia cínovej vrstvy! Táto úprava nie je určená pre styk s potravinami!
 
Cínovanie ponúkame na tieto materiály
- oceľ a zliatiny železa
- meď
- mosadz

Hrúbka vrstvy
5 - 25 μm (podľa požiadaviek zákazníka)
 
Maximálna veľkosť dielov na cínovanie
Automatická linka – vhodné na pokovanie veľmi drobných dielov (od veľkosti 1-2 mm)          

Kapacita linky: 300-500 kg / 24 hod.
- hromadné pokovovanie v bubnoch, násada 5-15 kg
- závesové pokovovanie 700x500x200 mm

Cínovanie
• matné

CHRÓMOVANIE

Galvanické chrómovanie je jedna z najžiadanejších povrchových úprav kovov, pretože prináša jedinečný a neprekonateľný povrch a zároveň zvyšuje mechanické vlastnosti produktu.
Pochrómované produkty vykazujú veľmi vysokú odolnosť voči korózii, nielen pri štandardnej ale aj zvýšenej teplote, ich povrch je veľmi tvrdý. Čítať ďalej...

ZINKOVANIE

Galvanické zinkovanie je štandardne používané ako kvalitná antikorózna ochrana a vďaka pasivácii (chromátovaniu) je aj výsledný povrch veľmi hodnotný. Na rozdiel od žiarového zinkovania, kde sú diely ohriate na 450 ºC, nedochádza vplyvom tepla k deformácii plechov, či jemnejších konštrukcií. Čítať ďalej...

NIKLOVANIE

Pokovovanie niklom sa vďaka lesklému vzhľadu hodí k zlepšeniu imidžu produktov a zároveň poskytuje základnú antikoróznu ochranu. Pri priamom nanesení niklu na železo je ochrana dostatočná len v interiéri, pretože nikel je pomerne porézny a vrstva je veľmi tenká. Čítať ďalej...

Tešíme sa na spoluprácu!

Naša práca nás baví, a aj preto dosahujeme kvalitné výsledky. Vytvoríme vašim produktom perfektný povrch, v ktorom sa odzrkadlí váš úspech v predaji.

Najlepšie online kasína v roku 2022

Podľa názoru našich autorov je platba účtom za mobilný telefón v online kasíne jednou z najpohodlnejších a najjednoduchších platobných metód na internete v roku 2022. Keďže platba účtom za mobilný telefón sa v online kasínach dostala aj do Rakúska, prechádza na ňu mnoho hráčov. Dôvodom je, že môžu platiť kreditom mobilného telefónu alebo dokonca zaplatiť prostredníctvom účtu za mobilný telefón až v nasledujúcom mesiaci. To je určite najdôležitejší dôvod, prečo v roku 2022 čoraz viac ľudí platí mobilným telefónom. Okrem toho pandémia avizovala, že bezkontaktné platby by sa mali zvýšiť kvôli riziku vírusov. Vďaka tomu mnohí Rakúšania objavili túto možnosť, ktorú si predtým ani nevšimli. Teraz už vedia, že je to celkom jednoduché. V tomto krátkom sprievodcovi vám jednoducho a zrozumiteľne vysvetlíme, ako fungujú mobilné platby za kasínové hry na váš kasínový účet. Už o niekoľko minút budú finančné prostriedky k dispozícii na vašom hráčskom účte. Po prijatí SMS na smartfón alebo iPhone zadajte kód do prehliadača. V niektorých online kasínach po zaplatení mobilným telefónom odpoviete na SMS správou "OK" alebo "ÁNO". Dostanete tiež podrobné informácie o limitoch, poplatkoch a všetkých alternatívnych možnostiach platby. Používanie mobilného telefónu v online kasíne ešte nikdy nebolo také jednoduché. Vklad prostredníctvom telefónneho účtu je často možné vybrať priamo v možnostiach platby. Potrebujete len číslo mobilného telefónu. Ide o jeden z najjednoduchších spôsobov platieb prostredníctvom účtu za mobilný telefón v kasíne pomocou mobilného zariadenia. Naši odborníci preskúmali najlepšie online kasína Rakúsko, ktoré akceptujú vklad do kasína prostredníctvom účtu za mobilný telefón. Ak si vyberiete jedno z kasín z tabuľky nižšie, môžete si byť istí, že ide o bezpečné a legálne internetové kasíno s vysokým kasínovým bonusom najlepšie vrátane roztočení zadarmo bez vkladu.

Mnohí noví hráči sa obávajú veľkých stávok, preto si vyberú kasíno, ktoré ponúka počiatočný vklad vo výške 1 GBP alebo 1 EUR, aby sa oboznámili s kasínom, konkrétnou hrou alebo len vyskúšali svoje šťastie. Na hranie v online kasíne môžete použiť vklad vo výške len 1 £ alebo 1 €, čo vám umožní legálne začať hrať s minimálnou investíciou a využiť stimuly dostupné pre všetkých hráčov. Rozhodli sme sa preskúmať súčasné poľské kasíno s vkladom už od 1zl alebo 1 eura a vytvorili sme tento príspevok, ktorý vysvetľuje hlavné výhody a vlastnosti týchto hazardných hier. Kasíno s vkladom 1zl má najväčšiu výhodu oproti iným kasínam, pretože hráči pri hraní prakticky nič neriskujú. Aj v prípade opakovaného zlyhania bankový účet príliš neutrpí, pretože investované sumy sú minimálne. Na druhej strane, nízke investičné náklady súvisia s výškou prípadných ziskov. Pravdepodobne si uvedomujete, že vo väčšine automatov sa malá investícia rovná miernemu zisku. Našťastie, vzhľadom na prítomnosť kasínových bonusov a šikovné rozloženie stávok môže skúsený hráč vyhrať značnú výhru v kasíne aj s najmenšími vkladmi. Takéto kasína navyše dávajú hráčom možnosť získať skúsenosti s hraním o skutočné peniaze takmer zadarmo.

Platenie prostredníctvom účtu za mobilný telefón sa v roku 2022 dostalo aj do Švajčiarska a je jednou z najobľúbenejších metód mobilných platieb, ktoré Švajčiari používajú v online kasínach. Veľkou výhodou platenia mobilným účtom je, že každý má svoj smartfón prakticky vždy po ruke. Okrem toho je to jedna z platobných metód, pri ktorej nie je potrebný účet ani aplikácia. To je dostatočný dôvod na to, aby sa naši odborníci bližšie pozreli na tento súčasný trend. V čase, keď má každý pri sebe smartfón a najlepšie kasína fungujú aj na cestách, je to prirodzené. Komu by sa chcelo vyťahovať kreditné karty počas hrania vo vlaku alebo v čakárni a zdĺhavo vypisovať čísla? V nasledujúcej tabuľke nájdete najlepšie online kasína, kde môžete platiť účtom za mobilný telefón v kasíne. Všetky tieto internetové kasína boli dôkladne testované a hodnotené našimi odborníkmi na hazardné hry pre našich fanúšikov kasín. Toto sú najlepšie online kasíno stránky, kde sú možné vklady prostredníctvom účtu za mobilný telefón. Platba prostredníctvom SMS v online kasíne je v porovnaní s tým požehnaním. Tu sa dozviete, ako bezpečný je tento spôsob platby a ako presne funguje. Pozreli sme sa aj na limity a na to, ktorí mobilní operátori už vo Švajčiarsku ponúkajú platby mobilným telefónom. Okrem toho uvádzame, či môžete v kasíne vo Švajčiarsku platiť aj prostredníctvom telefónneho účtu. To všetko na vás čaká v tomto vzrušujúcom článku. Tak si určite prečítajte. Naši odborníci skontrolovali všetky internetové kasína dostupné vo Švajčiarsku, ktoré akceptujú platby prostredníctvom telefónneho účtu. Tu uvádzame zoznam najlepších online kasín, ktoré sme našli počas našich testov. Ak tu hráte, môžete sa tešiť na bezpečný a férový herný zážitok.

Chrómovanie, niklovanie, zlatenie...

Spoločnosť Kovex Vám ponúka kompletnú povrchovú úpravu kovových materiálov galvanickým pokovením - chrómovanie, zinkovanie, medenie, zlatenie, či cínovanie. Disponujeme technológiami aj na kvalitné pokovenie hliníkových zliatin! Špecializujeme sa na pokovovanie nábytkových nožičiek, madiel..., renováciu chrómovaných dielov automobilových a motocyklových veteránov.

Kovex - družstvo
Plavecký Štvrtok 65
900 68 Slovensko


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.chromovanie.com